LM2576D-12RG
LM2576D-12RG LM2576D-12RG - Brand New HGC DC-DC Converters
Buy Now
LM2576D-12RG
LM2576D-12RG - Brand New HGC DC-DC Converters
Manufacturer Part No: LM2576D-12RG In Stock
MOQ: 1pcs
Category: DC-DC Converters
Condition
Bulk Price
Contact us
52KHZ 3A 40V withstand voltage 12V output
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay