AT25160A-10TU-2.7
AT25160A-10TU-2.7 AT25160A-10TU-2.7 - Brand New Intel / Altera Memory
Get Quote
Buy Now
AT25160A-10TU-2.7
AT25160A-10TU-2.7 - Brand New Intel / Altera Memory
Manufacturer Part No: AT25160A-10TU-2.7 Out of Stock
PackagingTube
Package-Case8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Operating-Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
InterfaceSPI Serial
Voltage-Supply2.7 V ~ 5.5 V
Supplier-Device-Package8-TSSOP
Memory Capacity16K (2K x 8)
Memory-TypeEEPROM
Speed10MHz, 20MHz
– 2.7 (VCC = 2.7V to 5.5V)
– 1.8 (VCC = 1.8V to 5.5V)
• 20 MHz Clock Rate (5V)
• 32-byte Page Mode
• Automotive Devices Available
• Die Sales: Wafer Form, Waffle Pack, and Bumped Wafers
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay