X1311FVS-02-C43D35R1
X1311FVS-02-C43D35R1 X1311FVS-02-C43D35R1 - Brand New XKB Connectivity Female Headers
Buy Now
X1311FVS-02-C43D35R1
X1311FVS-02-C43D35R1 - Brand New XKB Connectivity Female Headers
Manufacturer Part No: X1311FVS-02-C43D35R1 In Stock
Contact us
1.27mm 排母,单排,立贴,塑高4.3mm,塑宽2.10mm,下针D3.5mm,U型,6T料,Au足1u",R1,02P
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay