P30NK60Z
P30NK60Z P30NK60Z - Brand New STMicroelectronics IC Chips
Get Quote
Buy Now
P30NK60Z
P30NK60Z - Brand New STMicroelectronics IC Chips
Manufacturer Part No: P30NK60Z In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerSTMicroelectronics
Product CategoryIC Chips
Product Details
__
Features
• 30A, 60V
• rDS(ON) = 0.047Ω
• 2kV ESD Protected
• Temperature Compensating PSPICE® Model
• Peak Current vs Pulse Width Curve
• UIS Rating Curve
• Related Literature
- TB334 “Guidelines for Soldering Surface Mount Components to PC Boards”
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay