RJK5003DPD
RJK5003DPD RJK5003DPD - Brand New RENESAS IC Chips
Get Quote
Buy Now
RJK5003DPD
RJK5003DPD - Brand New RENESAS IC Chips
Manufacturer Part No: RJK5003DPD In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerRENESAS
Product CategoryIC Chips
Features
• VDSS : 500 V
• RDS(on) : 1.5 Ω (MAX.)
• ID : 5 A
• Surface mount package (MP-3A)
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay