RB501V-40
RB501V-40 RB501V-40 - Brand New CJ Schottky Barrier Diodes (SBD)
Buy Now
RB501V-40
RB501V-40 - Brand New CJ Schottky Barrier Diodes (SBD)
Manufacturer Part No: RB501V-40 In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
40V,0.1A,VF=0.55V@0.1A
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay