P6KE200A
P6KE200A P6KE200A - Brand New Littelfuse TVS
Buy Now
P6KE200A
P6KE200A - Brand New Littelfuse TVS
Manufacturer Part No: P6KE200A In Stock
MOQ: 1pcs
Category: TVS
Condition
Bulk Price
Contact us
VBR=200V,Vc=274V,Ipp=2.2A 单向
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay