SMBJ48CA
SMBJ48CA SMBJ48CA - Brand New MDD TVS
Buy Now
SMBJ48CA
SMBJ48CA - Brand New MDD TVS
Manufacturer Part No: SMBJ48CA In Stock
MOQ: 1pcs
Category: TVS
Condition
Bulk Price
Contact us
VRWM=48V, Vc=77.4V, Ipp=7.8A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay