SMBJ58CA
SMBJ58CA SMBJ58CA - Brand New Littelfuse TVS
Buy Now
SMBJ58CA
SMBJ58CA - Brand New Littelfuse TVS
Manufacturer Part No: SMBJ58CA In Stock
Contact us
VR=58V,Vc=93.6V,Ipp=6.5A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback de eBay