STPS1L30U
STPS1L30U STPS1L30U - Brand New ST Schottky Barrier Diodes (SBD)
Buy Now
STPS1L30U
STPS1L30U - Brand New ST Schottky Barrier Diodes (SBD)
Manufacturer Part No: STPS1L30U In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
30V,1A,VF=0.395V@1A
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay