B1100LB-13-F
B1100LB-13-F B1100LB-13-F - Brand New DIODES Schottky Barrier Diodes (SBD)
Buy Now
B1100LB-13-F
B1100LB-13-F - Brand New DIODES Schottky Barrier Diodes (SBD)
Manufacturer Part No: B1100LB-13-F Out of Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
100V,1A,VF=0.75V@1A
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay