ME6210A33PG
ME6210A33PG ME6210A33PG - Brand New MICRONE Linear Voltage Regulators (LDO)
Buy Now
ME6210A33PG
ME6210A33PG - Brand New MICRONE Linear Voltage Regulators (LDO)
Manufacturer Part No: ME6210A33PG In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
3.3V固定输出,Iout=500mA,Vin=18V(Max)
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay