AMS1086CM-3.3
AMS1086CM-3.3 AMS1086CM-3.3 - Brand New AMS Linear Voltage Regulators (LDO)
Buy Now
AMS1086CM-3.3
AMS1086CM-3.3 - Brand New AMS Linear Voltage Regulators (LDO)
Manufacturer Part No: AMS1086CM-3.3 In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
3.3V固定输出,低压差1.3V(typ)@Iout=1.5A,Vin=15V(Max)
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay