AMS1085CM-3.3
AMS1085CM-3.3 AMS1085CM-3.3 - Brand New AMS Linear Voltage Regulators (LDO)
Buy Now
AMS1085CM-3.3
AMS1085CM-3.3 - Brand New AMS Linear Voltage Regulators (LDO)
Manufacturer Part No: AMS1085CM-3.3 In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
3.3V固定输出,低压差1.2V(typ)@Iout=3A,Vin=15V(Max)
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback de eBay