SMBJ30CA
SMBJ30CA SMBJ30CA - Brand New High Diode TVS
Buy Now
SMBJ30CA
SMBJ30CA - Brand New High Diode TVS
Manufacturer Part No: SMBJ30CA In Stock
Contact us
VRWM=30V,Vc=48.4V,Ipp=12.4A
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay