SMBJ100CA
SMBJ100CA SMBJ100CA - Brand New MDD TVS
Buy Now
SMBJ100CA
SMBJ100CA - Brand New MDD TVS
Manufacturer Part No: SMBJ100CA In Stock
Contact us
VRWM=100V, Vc=162V, Ipp=3.7A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay