MBRB10100CT
MBRB10100CT MBRB10100CT - Brand New GOOD-ARK Schottky Barrier Diodes (SBD)
Buy Now
MBRB10100CT
MBRB10100CT - Brand New GOOD-ARK Schottky Barrier Diodes (SBD)
Manufacturer Part No: MBRB10100CT In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
100V,10A,VF=0.85V@5A
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay