RB160M-30
RB160M-30 RB160M-30 - Brand New SHIKUES Schottky Barrier Diodes (SBD)
Buy Now
RB160M-30
RB160M-30 - Brand New SHIKUES Schottky Barrier Diodes (SBD)
Manufacturer Part No: RB160M-30 In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
VR=30V IF=1A VF=0.55V@1A
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay