SMBJ10CA
SMBJ10CA SMBJ10CA - Brand New SUNMATE TVS
Buy Now
SMBJ10CA
SMBJ10CA - Brand New SUNMATE TVS
Manufacturer Part No: SMBJ10CA In Stock
Contact us
极性:双向 反向截止电压(Vrwm):10V 击穿电压(最小值):11.1V 击穿电压(最大值):12.8V 反向漏电流(Ir):5.0μA 峰值脉冲电流(Ipp)@10/1000μs:35.3 最大钳位电压:17.0V
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback de eBay