SN65HVD51DRG4
SN65HVD51DRG4 SN65HVD51DRG4 - Brand New Texas Instruments Receivers & Transceivers
Get Quote
Buy Now
SN65HVD51DRG4
SN65HVD51DRG4 - Brand New Texas Instruments Receivers & Transceivers
Manufacturer Part No: SN65HVD51DRG4 In Stock
Contact us
ManufacturerTexas Instruments
Product CategoryInterface - Drivers, Receivers, Transceivers
INTRODUCTION
FEATURES
♦ Single power supply 2.4V – 5.1V
♦ 4 seconds voice capacity is provided
♦ Built in a tiny controller
♦ One 2-bit I/O port is provided
♦ 32*4 bits RAM are provided
♦ Maximum 16k program ROM is provided
♦ Readable ROM code data
♦ Built in a high quality speech synthesizer
♦ Adaptive playing speed from 2.5k-20kHz is provided
♦ System clock: 1MHZ
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay