CD1206-B2100
CD1206-B2100 CD1206-B2100 - Brand New BOURNS Schottky Barrier Diodes (SBD)
Buy Now
CD1206-B2100
CD1206-B2100 - Brand New BOURNS Schottky Barrier Diodes (SBD)
Manufacturer Part No: CD1206-B2100 In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
100V,2A,VF=0.85V@2A
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay