HX1509D-12RG
HX1509D-12RG HX1509D-12RG - Brand New HGC DC-DC Converters
Buy Now
HX1509D-12RG
HX1509D-12RG - Brand New HGC DC-DC Converters
Manufacturer Part No: HX1509D-12RG In Stock
MOQ: 1pcs
Category: DC-DC Converters
Condition
Bulk Price
Contact us
150KHZ 2A 42V withstand voltage 12V output
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback de eBay