X5511FV-29-C30D97-0970
X5511FV-29-C30D97-0970 X5511FV-29-C30D97-0970 - Brand New XKB Connectivity Female Headers
Buy Now
X5511FV-29-C30D97-0970
X5511FV-29-C30D97-0970 - Brand New XKB Connectivity Female Headers
Manufacturer Part No: X5511FV-29-C30D97-0970 Out of Stock
MOQ: 1pcs
Category: Female Headers
Condition
Bulk Price
Contact us
2.54mm 圆孔排母,单排,180度,塑高3.0mm,D9.7mm,L=9.7mm,PPS料,内金外锡,29P
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay