ECS-122.8-18-33-JGN-TR
ECS-122.8-18-33-JGN-TR ECS-122.8-18-33-JGN-TR - Brand New ECS Crystals
Buy Now
ECS-122.8-18-33-JGN-TR
ECS-122.8-18-33-JGN-TR - Brand New ECS Crystals
Manufacturer Part No: ECS-122.8-18-33-JGN-TR Out of Stock
MOQ: 1pcs
Category: Crystals
Condition
Bulk Price
Contact us
CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF SMD ECX-32 MHz Crystal 12.288MHz ±20ppm ±30ppm 100 Ohm Fundamental -40°C ~ +85°C°C Surface Mount 4-SMD, No Lead 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) 0.031" (0.80mm)
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay