YPRH0704-102M
YPRH0704-102M YPRH0704-102M - Brand New YJYCOIN Power Inductors
Buy Now
YPRH0704-102M
YPRH0704-102M - Brand New YJYCOIN Power Inductors
Manufacturer Part No: YPRH0704-102M In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Power Inductors
Condition
Bulk Price
Contact us
精度:±20% 额定电流:0.18A 直流电阻(内阻):6000mΩ 电感值:1000uH
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback de eBay