NCEP30T12G
NCEP30T12G NCEP30T12G - Brand New NCE Field Effect Tube (MOSFET)
Buy Now
NCEP30T12G
NCEP30T12G - Brand New NCE Field Effect Tube (MOSFET)
Manufacturer Part No: NCEP30T12G In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
N-Channel, 30V, 120A, 1.95mΩ
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay