X5511FR-40-C70D32-8300
X5511FR-40-C70D32-8300 X5511FR-40-C70D32-8300 - Brand New XKB Connectivity Female Headers
Buy Now
X5511FR-40-C70D32-8300
X5511FR-40-C70D32-8300 - Brand New XKB Connectivity Female Headers
Manufacturer Part No: X5511FR-40-C70D32-8300 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Female Headers
Condition
Bulk Price
Contact us
2.54mm 圆孔排母,单排,90度,塑高7.0mm,塑宽5.08mm,D3.2mm,L=12.43mm,PPS料,内金外锡,40P
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay