FAR-D5NF-942M50-P1GWQZ
FAR-D5NF-942M50-P1GWQZ FAR-D5NF-942M50-P1GWQZ - Brand New TAIYO YUDEN SAW Filters
Get Quote
Buy Now
FAR-D5NF-942M50-P1GWQZ
FAR-D5NF-942M50-P1GWQZ - Brand New TAIYO YUDEN SAW Filters
Manufacturer Part No: FAR-D5NF-942M50-P1GWQZ In Stock
MOQ: 1pcs
Category: SAW Filters
Contact us
ManufacturerTaiyo Yuden
Product CategorySAW Filters
SeriesD5
ProductDuplexers
PackagingAlternate Packaging
Termination-StyleSMD/SMT
Operating-Temperature-Range- 40 C to + 85 C
Package-Case2.5 mm x 2 mm x 0.65 mm
Frequency942.5MHz Center
Mounting-TypeSurface Mount
Frequency-Range700 MHz to 1000 MHz
Size-Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
ApplicationsCellular, WCDMA
Filter-TypeBand Pass
Ratings-
Bandwidth34.2MHz
Height-Max0.026" (0.65mm)
Insertion-Loss2.3dB
Product Details
__
Please read this notice before using the TAIYO YUDEN products.
REMINDERS
**■ The contents of this catalog are applicable to the products which are
■ Caution for export
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay