X1311FVS-22-C43D35R1
X1311FVS-22-C43D35R1 X1311FVS-22-C43D35R1 - Brand New XKB Connectivity Female Headers
Buy Now
X1311FVS-22-C43D35R1
X1311FVS-22-C43D35R1 - Brand New XKB Connectivity Female Headers
Manufacturer Part No: X1311FVS-22-C43D35R1 Out of Stock
Contact us
1.27mm female, single row, stand-up, 4.3mm high, 2.10mm wide, D3.5mm lower pin, U-shape, 6T material, Au foot 1u", R1, 22P
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay