HM6264ACP-15
HM6264ACP-15 HM6264ACP-15 - Brand New HD IC Chips
Get Quote
Buy Now
HM6264ACP-15
HM6264ACP-15 - Brand New HD IC Chips
Manufacturer Part No: HM6264ACP-15 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerHD
Product CategoryIC Chips
Features
• Low-power standby
— 0.1 mW (typ)
— 10 µW (typ) L-/LL-version
• Low power operation
— 15 mW/MHz (typ)
• Fast access time
— l00/120/150 ns (max)
• Single +5 V supply
• Completely static memory
— No clock or timing strobe required
• Equal access and cycle time
• Common data input and output, three-state output
• Directly TTL compatible
— All inputs and outputs
• Battery back up operation capability (L-/LL-version)
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay