GZD10100
GZD10100 GZD10100 - Brand New Sprague-Goodman Trimmers, Variable Capacitors
Get Quote
Buy Now
GZD10100
GZD10100 - Brand New Sprague-Goodman Trimmers, Variable Capacitors
Manufacturer Part No: GZD10100 In Stock
Contact us
ManufacturerSprague-Goodman
Product CategoryTrimmers/Variable Capacitors
Series-
PackagingBulk
Mounting-TypeThrough Hole
FeaturesGeneral Purpose
Voltage-Rated100V
Size-DimensionRound - 0.433" Dia (11.00mm)
Height-Seated-Max0.449" (11.40mm)
Capacitance-Range9 ~ 100pF
Adjustment-TypeSide Adjustment
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay