SM12JZ47
SM12JZ47 SM12JZ47 - Brand New TOS IC Chips
Get Quote
Buy Now
SM12JZ47
SM12JZ47 - Brand New TOS IC Chips
Manufacturer Part No: SM12JZ47 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerTOS
Product CategoryIC Chips
AC POWER CONTROL APPLICATIONS
Repetitive Peak off−State Voltage : V DRM = 400, 600V
R.M.S On−State Current : I T (RMS) = 12A
High Commutating (dv / dt)
Isolation Voltage : V Isol = 1500V AC
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay