ERB32Q5C1H681JDX1L
ERB32Q5C1H681JDX1L ERB32Q5C1H681JDX1L - Brand New Murata Electronics Ceramic Disc Capacitors
Get Quote
Buy Now
ERB32Q5C1H681JDX1L
ERB32Q5C1H681JDX1L - Brand New Murata Electronics Ceramic Disc Capacitors
Manufacturer Part No: ERB32Q5C1H681JDX1L In Stock
Contact us
ManufacturerMurata Electronics
Product CategoryCeramic Capacitors
SeriesERB
Packaging
Package-Case1210 (3225 Metric)
Capacitance680pF
Operating-Temperature-55°C ~ 125°C
Mounting-TypeSurface Mount, MLCC
FeaturesHigh Q, Low Loss
Voltage-Rated50V
Size-Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
ApplicationsRF, Microwave, High Frequency
Tolerance±5%
Temperature-CoefficientC0G, NP0
Lead-Style-
Failure-Rate-
Lead-Spacing-
Height-Seated-Max-
Ratings-
Thickness-Max0.067" (1.70mm)
Features
● Super high speed switching
● Low VF in turn on
● High reliability
Applications
● High speed switching
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay