LM79L18F
LM79L18F LM79L18F - Brand New HTC IC Chips
Get Quote
Buy Now
LM79L18F
LM79L18F - Brand New HTC IC Chips
Manufacturer Part No: LM79L18F In Stock
Product CategoryIC Chips
DESCRIPTION
FEATURES
● Output Current Up to 100mA
● Internal Short-Circuit Limiting
● Output Voltage of 5V, 6V, 8V, 9V, 12V, 15V, 18V and 24V
● Moisture Sensitivity Level 3
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay