CP1511D (LCP1511D)
CP1511D (LCP1511D) CP1511D (LCP1511D) - Brand New STMicroelectronics IC Chips
Get Quote
Buy Now
CP1511D (LCP1511D)
CP1511D (LCP1511D) - Brand New STMicroelectronics IC Chips
Manufacturer Part No: CP1511D (LCP1511D) In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerSTMicroelectronics
Product CategoryIC Chips
DESCRIPTION
FEATURES
■ DUAL PROGRAMMABLE TRANSIENT SUPPRESSOR.
■ WIDE NEGATIVE FIRING VOLTAGE RANGE :
VMGL = -80V max.
■ LOW DYNAMIC SWITCHING VOLTAGES :
VFP and VDGL.
■ LOW GATE TRIGGERING CURRENT :
IGT = 5mA max.
■ PEAK PULSE CURRENT :
IPP = 30A for 10/1000µs surge.
■ HOLDING CURRENT :
IH = 150mA.
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay