DCG102K46Y5PV6UL0A0
DCG102K46Y5PV6UL0A0 DCG102K46Y5PV6UL0A0 - Brand New SHM Ceramic Disc Capacitors
Buy Now
DCG102K46Y5PV6UL0A0
DCG102K46Y5PV6UL0A0 - Brand New SHM Ceramic Disc Capacitors
Manufacturer Part No: DCG102K46Y5PV6UL0A0 In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
6KVDC;1nF;±10%;Y5P;D=12.3max;CP线 0.55mm;12.7mm隔位编带;直脚/直引线;引线间距10mm
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay