A681K15X7RH5TAA
A681K15X7RH5TAA A681K15X7RH5TAA - Brand New Vishay BC Components Ceramic Disc Capacitors
Get Quote
Buy Now
A681K15X7RH5TAA
A681K15X7RH5TAA - Brand New Vishay BC Components Ceramic Disc Capacitors
Manufacturer Part No: A681K15X7RH5TAA In Stock
Contact us
ManufacturerVishay BC Components
Product CategoryCeramic Capacitors
SeriesA
PackagingCut Tape (CT) Alternate Packaging
Package-CaseAxial
Capacitance680pF
Operating-Temperature-55°C ~ 125°C
Mounting-TypeThrough Hole
Features-
Voltage-Rated100V
Size-Dimension0.098" Dia x 0.150" L (2.50mm x 3.80mm)
ApplicationsGeneral Purpose
Tolerance±10%
Temperature-CoefficientX7R
Lead-Style-
Failure-Rate-
Lead-Spacing-
Height-Seated-Max-
Ratings-
Thickness-Max-
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay