C3225X7R1E225K/1.60
C3225X7R1E225K/1.60 C3225X7R1E225K/1.60 - Brand New TDK Corporation Ceramic Disc Capacitors
Get Quote
Buy Now
C3225X7R1E225K/1.60
C3225X7R1E225K/1.60 - Brand New TDK Corporation Ceramic Disc Capacitors
Manufacturer Part No: C3225X7R1E225K/1.60 In Stock
SeriesC
Packaging
Package-Case1210 (3225 Metric)
Capacitance2.2μF
Operating-Temperature-55°C ~ 125°C
Mounting-TypeSurface Mount, MLCC
Features-
Voltage-Rated25V
Size-Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
ApplicationsGeneral Purpose
Tolerance±10%
Temperature-CoefficientX7R
Ratings-
Thickness-Max0.071" (1.80mm)
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay