RU40E80L
RU40E80L RU40E80L - Brand New Ruichips IC Chips
Get Quote
Buy Now
RU40E80L
RU40E80L - Brand New Ruichips IC Chips
Manufacturer Part No: RU40E80L In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerRUICHIPS
Product CategoryIC Chips
Features
· 40V/200A
RDS (ON)=2.8 mΩ(Typ.) @ VGS=10V
·A valanche Rated
· Reliable and Rugged
· Lead Free and Green Devices Available
Applications
·Automotive applications and a wide
variety of other applications
·High Efficiency Synchronous in SMPS
·High Speed Power Switching
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay