GNM0M2R60J104ME17D
GNM0M2R60J104ME17D GNM0M2R60J104ME17D - Brand New Murata Electronics Capacitor Arrays
Get Quote
Buy Now
GNM0M2R60J104ME17D
GNM0M2R60J104ME17D - Brand New Murata Electronics Capacitor Arrays
Manufacturer Part No: GNM0M2R60J104ME17D In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Capacitor Arrays
Contact us
ManufacturerMurata Electronics
Product CategoryCapacitor Arrays
SeriesGNM
PackagingTape & Reel (TR)
Capacitance0.1μF
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.035" L x 0.024" W (0.90mm x 0.60mm)
Voltage-Rated6.3V
Tolerance±20%
Temperature-CoefficientX5R
Circuit-TypeIsolated
Package-Case0302 (0806 Metric)
Height-Seated-Max0.020" (0.50mm)
Dielectric-MaterialCeramic
Capacitor2
Ratings-
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay