HRMF-DC18V
HRMF-DC18V HRMF-DC18V - Brand New HKE IC Chips
Get Quote
Buy Now
HRMF-DC18V
HRMF-DC18V - Brand New HKE IC Chips
Manufacturer Part No: HRMF-DC18V In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerHKE
Product CategoryIC Chips
■ Features
1. High Performance
2. Stripline External Mounting Type
These termination are constructed to mount externally to the housing of a microwave device.
3. High Degree of Matching Type and Economical Type
To suit the application, a type that features a high degree of matching (with VSWR of 1.15 max from DC to 18 GHz) and an economical type (with VSWR of 1.15 max from DC to 8 GHz, and VSWR of 1.25 or less from 8 to 12.4 GHz) are available.
4. Applications
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay