CBC3225T220MR
CBC3225T220MR CBC3225T220MR - Brand New TAIYO YUDEN Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
CBC3225T220MR
CBC3225T220MR - Brand New TAIYO YUDEN Fixed Inductors
Manufacturer Part No: CBC3225T220MR In Stock
PackagingAlternate Packaging
Unit-Weight0.000564 oz
Mounting-StyleSMD/SMT
Current-Rating780mA
Termination-StyleSMD/SMT
Operating-Temperature-Range- 40 C to + 105 C
Height2.5 mm
Length3.2 mm
Width2.5 mm
Package-Case1210 (3225 metric)
Operating-Temperature-40°C ~ 105°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Tolerance±20%
Height-Seated-Max0.106" (2.70mm)
Ratings-
ShieldingUnshielded
Inductance-Frequency22μH
DC resistance (DCR)351 mOhm Max
Core Materials-
Current-Saturation620mA
Q factor-
Self Resonant Frequency17MHz
Frequency-Test100kHz
Maximum-DC-Current620 mA
Maximum-DC-Resistance270 mOhms
Self-Resonant-Frequency17 MHz
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay