CV31D350
CV31D350 CV31D350 - Brand New CTS Components Trimmers, Variable Capacitors
Get Quote
Buy Now
CV31D350
CV31D350 - Brand New CTS Components Trimmers, Variable Capacitors
Manufacturer Part No: CV31D350 In Stock
Contact us
ManufacturerCTS Components
Product CategoryTrimmers/Variable Capacitors
Series538
PackagingTray
Mounting-TypeThrough Hole
FeaturesGeneral Purpose
Voltage-Rated200V
Size-DimensionRound - 0.370" Dia (9.40mm)
Height-Seated-Max0.310" (7.87mm)
Capacitance-Range9 ~ 35pF
Adjustment-TypeTop Adjustment
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay