CL31C332FBFNNNE
CL31C332FBFNNNE CL31C332FBFNNNE - Brand New SAMSUNG Ceramic Disc Capacitors
Get Quote
Buy Now
CL31C332FBFNNNE
CL31C332FBFNNNE - Brand New SAMSUNG Ceramic Disc Capacitors
Manufacturer Part No: CL31C332FBFNNNE In Stock
Contact us
ManufacturerSamsung
Product CategoryCeramic Capacitors
SeriesCL
PackagingAlternate Packaging
Package-Case1206 (3216 Metric)
Capacitance3300pF
Operating-Temperature-55°C ~ 125°C
Mounting-TypeSurface Mount, MLCC
Features-
Voltage-Rated50V
Size-Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
ApplicationsGeneral Purpose
Tolerance±1%
Temperature-CoefficientC0G, NP0
Lead-Style-
Failure-Rate-
Lead-Spacing-
Height-Seated-Max-
Ratings-
Thickness-Max0.055" (1.40mm)
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay