DCF222M34Y5UQ6VL7BU
DCF222M34Y5UQ6VL7BU DCF222M34Y5UQ6VL7BU - Brand New SHM Suppression Capacitors
Buy Now
DCF222M34Y5UQ6VL7BU
DCF222M34Y5UQ6VL7BU - Brand New SHM Suppression Capacitors
Manufacturer Part No: DCF222M34Y5UQ6VL7BU Out of Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
Y2 250VAC;2.2nF;±20%;Y5U;D=9.0max;CP line 0.55mm;15.0mm braided tape;straight foot/straight lead;lead pitch 7.5mm
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback