X5511WV-25-C396D43-1220
X5511WV-25-C396D43-1220 X5511WV-25-C396D43-1220 - Brand New XKB Connectivity Pin Headers
Buy Now
X5511WV-25-C396D43-1220
X5511WV-25-C396D43-1220 - Brand New XKB Connectivity Pin Headers
Manufacturer Part No: X5511WV-25-C396D43-1220 Out of Stock
Contact us
2.54mm 圆孔排针,单排,180度,塑高3.0mm,塑宽2.54mm,D4.3mm,L=12.20mm,PPS料,镀金,25P
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback