TVRB2424YMD-15WR3
TVRB2424YMD-15WR3 TVRB2424YMD-15WR3 - Brand New TDPOWER Power Modules
Buy Now
TVRB2424YMD-15WR3
TVRB2424YMD-15WR3 - Brand New TDPOWER Power Modules
Manufacturer Part No: TVRB2424YMD-15WR3 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Power Modules
Condition
Bulk Price
Contact us
Isolated power supply module,input range DC18~36V/2,1,output 24V,15W,isolation voltage >1.5kV,1*1 inch international standard,industrial grade,T_YMD-15WR3 series module power supply efficiency up to 89%,compatible with VRB2424YMD-15WR3,DIP,25.4*25.4*11mm
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback