VJ1210A102KXET(1210 102K)
VJ1210A102KXET(1210 102K) VJ1210A102KXET(1210 102K) - Brand New VISHAY IC Chips
Get Quote
Buy Now
VJ1210A102KXET(1210 102K)
VJ1210A102KXET(1210 102K) - Brand New VISHAY IC Chips
Manufacturer Part No: VJ1210A102KXET(1210 102K) In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerVISHAY
Product CategoryIC Chips
Product Details
__
Capacitance Range: 1 pF to 56 nF, Voltage Range: 25 VDC to 1000 VDC
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback