IDT89H32NT24AG2ZCHLG
IDT89H32NT24AG2ZCHLG IDT89H32NT24AG2ZCHLG - Brand New IDT Interface - Specialized
Get Quote
Buy Now
IDT89H32NT24AG2ZCHLG
IDT89H32NT24AG2ZCHLG - Brand New IDT Interface - Specialized
Manufacturer Part No: IDT89H32NT24AG2ZCHLG In Stock
Contact us
ManufacturerIDT
Product CategorySpecialized Interfaces
DESCRIPTION
FEATURES
• 4 channelCODECwith on-chip digital filters
• Selectable A-law orm-law companding
• Master clock frequency selection: 2.048 MHz, 4.096 MHz or
8.192 MHz
- Internal timing automatically adjusted based on MCLK and
frame sync signal
• Separate PCM and master clocks
• Single PCM port with up to 8.192 MHz data rate (128 time slots)
• Transhybrid balance impedance hardware adjustable via external
components
• Transmit gains hardware adjustable via external components
• Low power +5.0 V CMOS technology
• +5.0 V single power supply
• Package available: 32 pin PLCC, 44 pin TQFP
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback