FDCW2012-2-121TF
FDCW2012-2-121TF FDCW2012-2-121TF - Brand New cjiang Common Mode Filters
Buy Now
FDCW2012-2-121TF
FDCW2012-2-121TF - Brand New cjiang Common Mode Filters
Manufacturer Part No: FDCW2012-2-121TF In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
Number of lines: 2 impedance @ frequency: 120Ω@100MHz Rated current: 400mA DC resistance (DCR): 300mΩ DC rated voltage (VDC): 50V Operating temperature: -40℃~85℃ Wirewound common mode inductor common mode filter common mode choke
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback